Yorumlar

Danışanlarımızın Başarı Hikayeleri

Doktor takvimi sitesinde yapılan yorumlar

G.E.

Doktor Takvimi
Fazla kilolarım yüzünden hayata küsmüş durumdaydım sevil hanıma başvurdugum zaman. verdiği tavsiyeler sayesinde önce ben demeyi öğrendim. sevil hanımla görüştükten sonra anladım ki elalem ne der kilolarıma deyip evden cıkmıyormşum,bu farkındalığı yarattı bende sevil hanım. bana çeşitli ödevler verdi, yüzmeye git dans a git, bunlardan hangisi sana iyi geleckse onu yap,hayata karış,göreceksin ki insanlar senin kilolarını umursamıyor,kilolarımın umursanmadığını gördükçe daha kendine güvenli bir şekilde spor yapmaya başladım ve 3 Kilo verdim. sevil hanım hem ruhuma hem de bedenime iyi geldi. teşekürler Sevil hanım.. Gamze

U.U.

Doktor Takvimi
Sevil hanımın sunumunu izlemiştim canlı olarak. Gitmeye karar verdim.Diğer psikologlara karşı daha iyi, daha anlayışlı ,daha güleryüzlü.Direk insanlarla ilişkiler arasındaki gerçekliği öne çıkarılarak bunun sürdürülebilir hale getirip iki kişin arasında uygulayabilmesi güzeldi.Kişilerdeki problemleri rahatlıkla bulabiliyor.Olumlu sonuçlar aldım.Davranış şekli,sizin problemleriniz ile ilgili çözümsel, çözüm odaklı çalışması, hedefi belirleyip 3.seanslarda onları çözüm odaklı çalışması güzeldi.Yönlendirmeleri ve takibinden memnun kaldım. Tavsiye ettiğim kişiler oldu.Bursada sayılı bu düzeyde gidilcek psikologlardan biri kendisi. Herkese tavsiye ediyorum.Hem çocuk psikologu hem aile terapisi olarak çok iyi bir psikolog kendisi.

S.S.

Doktor Takvimi
Sevil hanımla biz hala devam ediyoruz. Yaz ayı olunca tarihlerimizde değişiklikler oldu ama irtibatımız kopmadı.Gerçekten insana farklı bakış açısı yaratarak güzel yardımcı oldu. Ben gayet memnunum kendisinden.Bazen biz kendimize bakamıyoruz, insanın kendisine bakması, kendine dönmesine yardımcı oluyor. Kendime bakarak ona göre adımlar atarak daha çok yardımcı olmuş oluyorum kendime.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Kendisine ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

A.A.

Doktor Takvimi
Tavsiye üzerine gitmiştik. Kendisine başladıktan sonra ciddi anlamda geri dönüşler aldık. Aile olarak da faydalandık kendisinden .Bize çok iyi geldi. Çocuklarla iletişim kurabilmesi ve güleryüzlülüğü güzeldi.Çok güzel sonuçalr aldık.Öfke kontrolü için gitmiştik. Çok sakinleşti çocuğumuz.Öğretmeninden de geri dönüşler aldık.Sürecimiz güzel ilerledi.Etrafımızdaki herkesede tavsiye ediyoruz kendisini.

B.B.

Doktor Takvimi
Sevil Hanım okulumuzda çalışıyordu kendisi.Kendi yerini açtığında tanıyarak gittik kendisinin yanına.İkinci çocuktan sonra büyük oğlumuzla ilgili yardım aldık kendisinden. Hem çok yardımcı oldu ,çok ilgilendi bizlerle. Çok memnun kaldık.Anne baba ile olan iletişimide çok güzeldi. Oyun terapisi yapıyordu.Kendisini çok samimi buldum.Yönlendirmeleri ve takibinden memnun kaldık.Yakınlarımızada tavsiye ederiz kendisini.

Z.Z.

Doktor Takvimi
Kendisiyle çocuğumu bir tür problemleri vardı. Tırnak yeme gibi alışkanlıkları vardı. İyikide gitmişim. Hem çocuğumda hal hareketlerine hemde bize karşı olan tavırlarında bizede nasıl davranmamız gerektiğini gösterdi. Ben çok memmnun kaldım. Çocuğumda da olumlu gelişmeleri gözlemliyoruz. Ebeveyn olarak bizde nerelerde hata yapıyoruz görmüş olduk. Hala görüşmelerimizi devam ediyor. İyi ki tanımışız kendisini. Çevremde olan arkadaşlarıma yönlendirmeler yapıyorum.İhtiyacı olan herkesinde faydalanmasını isterim.

M.M.

Doktor Takvimi
Kendisinden çok memmun kaldım. Çok faydalı oldu. Görüşmelerimizde devam etmekte. Özellikle boşanma sürecinden kendisinden desteklerini çok çok ilaç kullanmadan aldım. Gayet sağlıklı bir şekilde atlattım bu süreci. Eğer bugün güçlü, ayakların üzerinde yere sağlam basan, kimseye muhtaç olmadan devam ediyorsam Sevil Hanım sayesinde. Kendisiyle umarım uzun yıllar devam ederiz.Kendisi çok başarılı çok memnunum.Bu süreçte özellikle bu konuda da çocuklar konusunda faydalı. Herkese tavsiye ederim.Birçok arkadaşımıda kendisine götürdüm. Onlarda aynı şekilde çok memnunlar .

İ.İ.

Doktor Takvimi
Kariyeriyle ilgili uzman psikolog olması ilgimi çekti. Bursa'daydım o dönemler araştırmıştım kendisini.Fikir verirken mantık ve duygular arasında psikolog gibi değilde arkadaşınız, yakınınız gibi yaklaşıyor.Olumluydu sürecimiz.Yönlendirmeleri ve takibinden memnun kaldım. Kesinlikle başka danışanlara tavsiye ederim.

C.C.

Doktor Takvimi
Hem tavsiye etmişlerdi hemde araştırmıştım Sevil Hanım'ı.Çok memnun kaldım. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim kendisini. Çok kibar bir insan kendisi. Onu tercih etttiğimiz için çok memnunuz.Sorunlara çözümsel yolla yaklaşması,kendimizle ilgili iyileşmne sürecimiz,işinde olan bilgisinden çok memnun kaldık.Randevu hatırlatmalarımız ile ilgilide bir problem olmuyor.Başka danışanlara tavsiye ediyorum. Mükemmel biri.Giden danışanı ilk seanstan sonra memnun kalacaktır zaten ve devam edecektir.

D.D.

Doktor Takvimi
Çocuğumda genel kaygı problemi vardı ve neredeyse hiçbir şey yapmıyordu, çok zor bir dönemde karşılaştık Sevil hanımla. Kendisi en başından beri bir ekip çalışması yapmamız gerektiğini söyleyerek anne baba tutumları üzerinde durarak farkındalığımızı arttırmaya çalıştı. Gerçekten bilmeyerek ne kadar çok şeyi eksik ve hatalı yaptığımızı anladık sayesinde. Sonuç olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmadan çok memnun kaldık.

Ç.Z.

Doktor Takvimi
Tam anlamıyla harika bir insan iletişimi konuya hakimiyeti ve çocuklarla olan ilişkisinde son derece profesyonel ve eğlenceli herşeyi konusabileceginiz tüm sorularınızın cevabını alabileceğiniz için mutlu bir şekilde süreci tamamlyabiliyorsunuz teşekkür ediyorum Sevil hanım iyiki varsınız

S.A.

Doktor Takvimi
Panik atak şikayetlerim özellikle pandemi sonrasında şiddetli boyutlara ulaşınca Sevil hanıma ulaşarak randevu talebinde bulundum. Kendisine referansla ulaştım. Uzmanlığı ve uyguladığı yöntemlerin hepsi güven verici. Başından sonuna kadar sürecime hakimiyeti beni bugün amaçladığımız seviyeye ulaştırdı. Kendisine bu konuda ne kadar teşekkür etsem azdır.

A.R.

Doktor Takvimi
Yoğun kaygı problemi yaşadığım dönemde gitmeye karar verdim. Sevil hanım bana ilk seanstan itibaren çok doğru sorular sorarak içinde bulunduğum süreci gösterdi. Uyguladığı terapi yöntemleriyle kaygı düzeyimin neden hızlıca değiştiğini şu an çok iyi biliyorum ve daha iyi kontrol edebiliyorum. Kendisi çok güven veren biri ve sürecimi yakından takip ederek ilgileniyor. Sürecimiz halen devam ediyor. Ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

B.B.

Doktor Takvimi
Hayatımda travmatik anılarımın olduğundan daha fazla gözümün önüne gelmeye başlamasıyla bir uzmanla görüşmeye karar vermiştim. Araştırmalarımın sonucunda Sevil Hanım'a ulaştım ve iyi ki de o uzman Sevil Hanım olmuş. Mesleğine hakim ve profesyonel bir uzmanla birlikte terapi süreçlerini yönetmenin etkisini her gittigimde daha çok görüyorum. Sevil Hanım ile birlikte ilerlettiğimiz terapilerimizde bu anılarımın aslında nelerle bağlantılı olduğuna dair harika çıkarımlarımız oluyor ve her seferinde danışmanlık merkezinden hayretler içerisinde ve aydınlanmış bir şekilde ayrılıyorum. Kendisine her seferinde teşekkürlerimi iletmekten mutluluk duyuyorum.

M.E.

Doktor Takvimi
Sevil hanımla ciddi bir depresyon problemi yüzünden tanıştık.Sevil hanım gibi bir uzmanla tanıştığım için çok şanslıyım beni her zaman doğru şekilde ve temkinli yönlendirdi bunun için çok müteşekkirim sizin sayenizde çok daha iyiyim. Umarım bu düşüncelerim güven problemi olan bir çok insana Işık olur…

S.N.

Doktor Takvimi
Sevil hanıma uzun araştırmalarımız sonucu ulaştık. Ergen yaş grubunda oğlumuz için destek almaya karar verdik. Yüksek kaygı probleminden dolayı zorlanıyordu. Daha ilk seanstan güvenli ilişki kurmayı sağladılar. Bu bizim için çok önemli bir unsurdu. Çünkü özellikle yabancılara güvenmek konusunda zorluk çekiyordu oğlumuz. Her seansta özellikle kendiyle ilgili sahip olduğu problemlerin arkasındaki travmaların var olduğunu ve bunların değişebileceğini deneyimlemek çok iyi geldi. Şu an oğlumuzun kaygı konusunda oldukça ilerleme kaydettiğini görmek bizi çok umutlandırıyor. Bu konuda öncelikle oğlumuza sonra da Sevil hanıma bizi bu kadar iyi yönlendirdiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Kesinlikle gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir uzman Sevil hanım.